Mieszkania

Architektura budynków ma nowoczesny charakter, co podkreślają wykończenia kamieniem elewacyjnym oraz balustrady balkonów wypełnione szkłem.
Dla wygody mieszkańców z każdej klatki schodowej na danej kondygnacji wchodzi się wyłącznie do jednego mieszkania co potęguje odczucie kameralności i przestronności.

 

PARTER – cena 294.000 złotych brutto
Powierzchnia użytkowa mieszkań na parterze wynosi ok. 45 m2
Do dyspozycji mamy 1 sypialnię, łazienkę oraz kuchnię połączoną z salonem (opcjonalnie 3 sypialnie).
Dodatkowo wszystkie mieszkania na parterze posiadają własny do wyłącznego korzystania ogródek wyeksponowany od południa.

 

I i II PIĘTRO – cena 344.000 złotych brutto
Powierzchnia użytkowa mieszkań na I i II piętrze wynosi ok. 53 m2
Do dyspozycji mamy 2 sypialnie, łazienkę oraz kuchnię połączoną z salonem (opcjonalnie 3 sypialnie).
Dodatkowo wszystkie mieszkania na I i II piętrze posiadają duży balkon wyeksponowany od południa.

Wszystkie mieszkania posiadają swoje własne centralne ogrzewanie realizowane poprzez dwufunkcyjny piec gazowy zamontowany w łazience.

Mieszkania występują jako Typ A i Typ B – odbicia lustrzane

 

Możliwość własnej aranżacji

Po niewielkiej aranżacji wnętrza w każdym z mieszkań możemy w łatwy sposób zmienić salon w niezależną sypialnię z samodzielną kuchnią i wejściem bezpośrednio z holu tak, że pokoje nie są przechodnie. W ten sposób w zależności od aranżowanego mieszkania otrzymujemy dwie  lub trzy samodzielne sypialnie. Jest to doskonała opcja dla osób chcących zainwestować w mieszkanie pod wynajem.

Niezależnie od powyższego, układ mieszkań pozwala na łatwe połączenie dwóch lokali w jedno mieszkanie. Zarówno jest to możliwe na jednej kondygnacji łącząc dwa sąsiednie mieszkania jak i w układzie pionowym tworząc w ten sposób dwupoziomowy lokal.

 

Zagospodarowanie terenu osiedla

Dla mieszkańców urządzono w ramach osiedla wspólny teren zielony z przeznaczeniem m.in. na plac zabaw dla dzieci. Cały teren jest oświetlony i ogrodzony z automatycznie otwieraną bramą wjazdową. Ponadto do każdego mieszkania przewidziano miejsca postojowe na urządzonym na zewnątrz parkingu i wydzielonych miejscach postojowych pomiędzy budynkami.